Три бібліотеки Здолбунівської громади, стали офіційними хабами

Нещодавно 3️⃣ бібліотеки, які знаходяться на території Здолбунівської громади, стали офіційними хабами Національного проекту Освітньої онлайн платформи «Дія. Цифрова освіта».
‼Хаби цифрової освіти — це місця, куди може завітити кожен громадянин, безкоштовно отримати доступ до сайту Дія.Цифрова освіта та пройти навчання з цифрової грамотності.👇
Здолбунівська центральна районна бібліотека
Адреса хабу: м. Здолбунів, вул. Шкільна, 39
email: zdlib@ukr.net, телефон: 03652 24712
Здолбунівська бібліотека для дітей та юнацтва
Адреса хабу: м. Здолбунів, вул. Кн. Ольги, 34.
email: zdchild@ukr.net, телефон: 03652 23409.
Здолбунівська міська бібліотека
Адреса хабу: м. Здолбунів, вул. Фестивальна, 2.
email: zmb1@ukr.net.
‼11 січня 2020 року був підписаний меморандум між Міністерством цифрової трансформації та Українською Бібліотечною Асоціацією, завдяки якому близько 6000 комп’ютеризованих бібліотек по всій країні долучилися до проекту. У партнерстві з платформою ми спільно прагнемо до відкритості, маємо на меті надавати всім охочим безкоштовний доступ до Національної онлайн-платформи та допомагати опанувати цифрові навички на базі наших бібліотек.
Платформа Дія. Цифрова освіта пропонує онлайн-курси, що проходять в форматі освітніх серіалів. На платформі вже понад 20 освітніх серіалів для різних вікових категорій. Згодом на платформі з’являться прогресивні курси для різних спеціалізацій, lifestyle-курси та курси нових цифрових професій.
Запрошуємо жителів Здолбунівської територіальної громади до наших бібліотек. Тут ви зможете скористатися технічним оснащенням для проходження онлайн-курсів та кваліфікованою допомогою консультантів