До Дня Міста Здолбунів: книги, що нагадують про наше минуле
Не можна будувати майбутнє без знання минулого. Невідомий землякам Здолбунів постає перед краєзнавцями, любителями минувшини та просто не байдужими людьми завдяки історико-краєзнавчим дослідженням наших істориків на підготовленій до дня міста книжковій виставці «Наше місто…і рідне й близьке повідай нам долю свою» 



Книги, що містять багато документальних матеріалів – це ті вузлики пам’яті, що дають змогу не лише нам, а й прийдешнім поколінням відтворити цілісну картину нашої минувшини.


Олаф Борода
Та Юрія Кірєєва «Здолбунів на Волині. Історичний вернісаж» необхідне насамперед молодому поколінню. Ця мандрівка сторінками історії дає можливість кожній молодій людині познайомитися з історією рідного краю, свого міста, щоб зрозуміти, яка ціна заповітної мрії наших пращурів – здобуття Незалежної Держави. 



«Здолбунівщина – земля Волинська. Частина перша» присвячена історичному посту по здолбунівщині в контексті становлення і розвитку історичної Великої Волині від найдавніших часів до кінця ХVIII. Це видання заклало певний фундамент та надало нового поштовху у вивченні минувшині нашого краю. Тому з’явилась друга та третя частина праці «Здолбунівщина – земля Волинська», що є логічним продовженням із хронологічним поступом першої книги.







Книга Друга присвячена минувшині міста Здолбунова під час перебування Західної Волині у складі Другої Речі Посполитої у 1920-1939 рр.








Закохані у свій край Здолбунівчани не тільки досліджують минувшину краю, а й оспівують його у слові – в якому звучному, барвистому й мелодійному. Слухаючи їх твори ми ще більш розуміємо, відчуваємо красу й неповторність рідної землі. На представленій книжкові виставці пропонуємо вашій увазі книги талановитих поетів-земляків: Віктора Шупера, Галини Олійник, Василя Ярмолюка, Євгенія Шилана, Вікторії Самчук.