Ми за крок до створення молодіжного простору на базі бібліотеки для дітей та юнацтва

Бібліотека вже не перший рік налагоджує тісну співпрацю з громадськими організаціями громади.
У 2017 року розпочалась реалізація проекту “ЗЕлений газОН” бібліотекою і громадськими організаціями ЗЕОН та Національний корпус. Тоді було створено відкритий простір на території бібліотеки та конференц зал в приміщенні. (бібліотека стала переможцем щорічного обласного конкурсу проектів підтримки територіальних громад 2017 року)
Декілька посилань для детальнішої інформації:
Проект привернув велику увагу до бібліотеки і розпочалась співпраця з іншими організаціями громади, серед яких “УМСА Здолбунів”, ГО “Батьки дітей з інвалідністю”, ПЛАСТ.
Завдаки співпраці з ГО “Батьки дітей з інвалідністю” ми змогли реалізувати ще один великий проект, це – “Створення ІНкімнати в бібліотеці для дітей та юнацтва”. (бібліотека стала переможцем щорічного обласного конкурсу проектів підтримки територіальних громад 2020 року)
Це найбільші проекти, але було ще багато інших заходів та проектів з різними громадськими організаціями. Про які можна прочитати на сторінках у соцмережах https://bit.ly/3wnGimn
В цьому році ми об’єднали сили і створили Ініціативну групу у складі представників бібліотеки, ЗЕОНу, Пласту, YMCA Здолбунів та за сприяння Здолбунівської міської ради і розпочали роботу над проектом, що передбачає створення молодіжного простору в нашій громаді, на базі бібліотеки для дітей та юнацтва.
А сьогодні ми маємо чудову новину, адже отримали лист в якому говориться, що ми за крок до нашої мети.
Ось і сам лист:
Доброго дня, шановно ініціативна група міста Здолбунів!
Дякуємо вам за участь в конкурсі “МолодьТуТ”, який був оголошений в січні 2021р. програмою “Мріємо та діємо”. З радістю хочемо повідомити, що ваша громада була попередньо відібрана до участі у у проєкті “Молодь ТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді” програми “Мріємо та діємо”!
Попереду презентація програми та візит представників до Здолбунова з метою ознайомлення із приміщенням дитячо-юнацької бібліотеки де і має бути розташовано та обладнано молодіжний центр. Після цього буде остаточне повідомлення 12 громадам, які розпочнуть свою роботу в проекті. “
Маємо надію, що у нас все вдасться, адже це буде перший проект громади, що об’єднав таку кількість громадських організацій над однією ідеєю.
Фото: Орлов Микола