У бібліотеках громади відзначили Всесвітній день поезії

Надзвичайно тепло і невимушено пройшло свято поезії «Поезія – це скарб усіх віків», яке зібрало в Центральній районній бібліотеці тих, хто пише вірші, любить і цінує поезію. Бібліотекарі розповіли про місцевих поетів, згадали живу легенду поезії Ліну Костенко, яка сьогодні святкує свій 91 рік народження.   Весняного тепла, позитивного настрою у стіни книгозбірні принесли з собою наші гості: Ганна Перета, Тамара Богуславська, Юрій Сидорук.. Їх вірші про любов до чарівної природи рідного краю, по кохання, про людське буття захоплено слухали всі присутні. Цей день зігрів серця усіх добром і залишив приємні спогади. Тож нехай і далі нас єднає любов до поезії, до рідної землі та народжуються в натхненні нові, щирі рядки. Любімо поезію, відчуваймо її гармонію, дихаймо нею , аби змінювати світ на краще.  
У Здолбунівській бібліотеці для дітей та юнацтва проведено вечір поезії «Поетичний розмай»
Поезія … Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Як багато прекрасних віршів і текстів пісень, написаних великими поетами, зберігаються у нашій пам’яті протягом усього життя! Т.Шевченко і Л.Українка, І.Франко, В.Сосюра, Л.Костенко, В. Стус…. – ці імена входять у наше життя з дитинства і залишаються з нами до кінця життя. Кожний знаходить в них щось своє, близьке і зрозуміле.
На зустріч з поетичним словом прийшли учні ДЗ “Здолбунівське ВПУЗТ” (гр.№10). Вечір підготували та провели бібліотекарі юнацького відділу та училища. На заході звучала поезія українських поетів-класиків. Учні послухали поезію Ліни Костенко. Захоплюючий «караван» поезій подарував присутнім можливість познайомитись з творчістю Здолбунівських поетів -В.Ярмолюка, Ю.Бржечка, Г.Олійник. Бібліотекар училища представила присутнім збірки поезій викладачів цього навчального закладу. Емоційними були виступи учнів. Вони декламували поезію учнів – випускників училища. Їхні твори порушують різні соціальні теми нашого життя, наповненні любов’ю до України, родини, про добро і зло.
Душевні, ліричні поезії проникли в душі та залишили там відбиток на довгі роки.
У поетичну кав’ярню до Здолбунівської міської бібліотеки завітали поціновувачі прекрасного, всі хто любить поезію – учениці 10 класу Здолбунівської ЗОШ3 І-ІІІ ст. Сірук Анна, Васькевич Тетяна та Соломко Вікторія.
Тож запрошуємо відчути подих поетичного слова.