Як Мишасько розважав здолбунівську дітвору (ФОТО, ВІДЕО)

Здолбунівська районна бібліотека та бібліотека для дітей та юнацтва радо приймали В’ячеслава Купрієнка – письменника та автора, виконавця власних дитячих пісень, який приїхав до нас аж з Київської області та презентував нашим читачам свою нову чудову дитячу книжку під назвою «Мишасько і розгардіяш».

На зустріч з письменником прийшли школярі Здолбунівських шкіл. Вже з перших секунд знайомства, діти були в захваті! У жартівливій формі “батько” Мишаська читав дітям найцікавіші уривки з книжки, потім пропонував учасникам заходу спільно розіграти сценку з розділу «Карлсон та сни про варення». Після прочитання уривку про Мишаська та водяні кульки, запропонував усім охочим покривляти мармизки у лінзу. Сподобалося дітям і надувати мильні бульбашки, так як робив це головний герой книги. Ці розваги викликали неабиякий ажіотаж серед аудиторії.

Після презентації книжки письменник потішив усіх живим співом під гітару. Були пісні і про кумедну першокласницю, і про песика породи такса, і колискова про дракошу. Діти швидко підхоплювали пісні та весело співали разом з автором. Всім сподобалось неперевершене почуття гумору В’ячеслава Купрієнка, його вміння спілкуватися з дітьми, тримати аудиторію та просто розважатися.