Тридцять років незалежності

??Для історії 30 років – зовсім небагато. ??????А як же довго наш народ йшов до цього свята! ??????Йшов через утиски, в’язниці й сибіри упродовж усієї історії від часів Київської Русі до наших днів. На цьому шляху загинула незліченна кількість кращих синів і дочок України, які відстоювали її незалежність. ?? Тому, відзначаючи День незалежності України, ми глибоко ??????усвідомлюємо: сучасним і майбутнім поколінням належить завершити те, за що боролися кращі представники українського народу. І ця висока мета має додати всім нам сил і натхнення.
Пропонуємо Вам перегорнути сторінки книжок, розміщених на нашій виставці. ???
Книги з I розділу виставки «Це нашої історії рядки…» розповідають про найвеличніше надбання довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ – незалежність держави ??Україна, про історичні події на території нашої країни від найдавніших часів до сьогодення.??
II розділ «Великі й славні імена!» знайомить з книгами про українських національних героїв, гетьманів, президентів, ??істориків, письменників. Усі вони, по-своєму і відповідно до історичних та життєвих обставин, переслідували священну мету – зберегти Україну для України.??
Про патріотизм, любов до близьких і друзів, до України та рідного краю, суспільно-політичні, економічні, культурні події сучасності переповідають книги у ІІІ розділі «Україна сьогодні».
У нашої держави – ювілей. То ж радимо Вам прочитати ці книги і нехай серце?? Ваше сповниться гордістю за нашу матір-Україну, за наш талановитий і мудрий народ.??