Як правильно називається відкривачка для пляшок: основні назви та історія

Відкривачка для пляшок – невід'ємний інструмент у будь-яких барах та домашніх колекціях. Однак, не всі знають, як правильно називається цей пристрій. Насправді для позначення відкривалки існують різні терміни і кожен з них має свою історію.

Однією з найпоширеніших назв для відкривалки є "кіркоподібна штопорська пробка" або "штопор". Цей термін говорить про технологію, яка використовується для відкривання запечатаної кірки з пляшки. Пристрій зазвичай складається з металевого спірального елемента і ручки, за допомогою яких відбувається витягування пробки.

Також можна зустріти назву "лобзикова пробка". Це пов'язано з тим, що деякі відкривалки мають форму, що нагадує лобзик. Вони зазвичай мають лезо або зубці, які вставляються в пробку для її зняття. Ця назва є більш символічною, оскільки відкривалка дійсно нагадує лобзик у мініатюрі.

Незалежно від обраної назви, відкривачка для пляшок – один із найкорисніших практичних винаходів. Вона допомагає нам освіжитися прохолодним напоєм або відкрити пляшку вина, приготуватися до свята та насолодитися важливими моментами життя.

НомерНазваПриклади
1Відкривач для пляшокБудь-який текст
2Пляшковий ключБудь-який текст
3Пляшковий відкривачкаБудь-який текст
4Відкривачка для пляшокБудь-який текст
5Пляшковий штопорБудь-який текст

Як правильно називається відкривачка для пляшок?

Ключ-відкорковка (відкривачка, також розг. відкривашка) – кухонний пристрій, призначений для зручного зняття металевих пробок з пляшок.

Як називається відкривачка для алкоголю?

«Ніж сомельє» Це професійний штопор, який використовують усі заклади громадського харчування. Він може відкрити будь-яку пляшку з вином, на відміну багатьох інших інструментів. Ніж сомельє вважається найкращим варіантом для бармена.

Як називається відкривачка для консервних банок?

Консервний ніж, також консерватор – Пристосування для відкриття бляшаних консервних банок.

Які бувають відкривалки?

Види відкривалок для консервних банок

  • Прості ножі з дуговим лезом. Вони надійні та дешеві, але, щоб користуватися ними, потрібно ще потренуватися.
  • Консервні ключі. На відміну від ножів, вони простіші та безпечніші: ключ кріпиться на край банки і прорізає її за рахунок обертання «баранчика». …
  • На батарейках. …
  • електричні.